Czym jest suplement

Czym jest suplement SR9009?

Co raz popularniejsze formy suplementacji, urozmaicającej naszą dietę są w stanie skutecznie poprawić nasze warunki siłowe i wytrzymałościowe. Jednym z takim przykładów jest z pewnością nowy, wciąż badany lek jakim jest SR9009, nazywany także „kardio w pigułce”. Badania przeprowadzone na ramach amerykańskich pism naukowych dowiodły, iż SR9009 swoim działaniem jest w stanie pomóc użytkownikowi stracić zbędne kilogramy, przy jednoczesnej poprawie ogólnego stanu wytrzymałości i kondycji. Wszystko dzięki podnoszeniu aktywności metabolicznej w organizmie osoby suplementującej, która naśladuje efekty uprawiania ciężkiego, godzinnego treningu siłowego na siłowni. Dodatkowo, przez takie a nie inne działanie, SR9009 można nazwać środkiem który na swój sposób „oszukuje” organizm, zmuszając go do podobnego funkcjonowania, jak w stanie wykonywania treningu.
Co więcej, efekty które występują po spożyciu SR9009 utrzymują się do kilku godzin, dlatego można cieszyć się lepszym i wydajnym metabolizmem nawet po wróceniu z siłowni. SR9009 to zjawiskowy lek, pomagający w polepszeniu swoich umiejętności a także spalaniu kalorii przez cały dzień.

Jak działa SR9009 STENABOLIC?

Suplementy Stenabolic działają na organizm człowieka przez aktywację protein Rev-Erb, która oddziałuje na skuteczność przetwarzania lipidów i tłuszczy w ciele, a także glukozy. Oznacza to, iż aktywowana proteina Rev-Erb jest w stanie o wiele skuteczniej spalać tłuszcze i cukry, prowadząc do lepszych efektów w zrzucaniu wagi czy podnoszeniu kondycji. Dzięki temu osoba stosująca SR9009 będzie czuć się silniejsza, pozwalając sobie na wykonywanie cięższej aktywności fizycznej bez obaw o pojawienie się ogólnego uczucia słabości, czy zawrotów głowy.
SR9009 podnosi w twoim organizmie liczbę aktywnych mitochondriów, usprawniającej przemianę biologiczną, a także po treningową regenerację organizmu, która utrzymując się do kilku godzin po spożyciu suplementu jest w stanie skutecznie spalać do 5% więcej kalorii po bezpośrednio spożytym posiłku. Dodatkowo, działanie Stenabolic skutecznie obniża poziom cholesterolu magazynowanego w wątrobie, potwierdzona badaniami suplementacja SR9009 pozwala na efektywne zmniejszenie aktywności cząsteczek w organizmie negatywnie wpływających na poprawę swoich osiągów sportowych.
Stenabolic jest także efektywnym i pomocnym lekarstwem w leczeniu cukrzycy, obniżeniu wysokiego poziomu cholesterolu, czy zmniejszeniu ryzyka chorób serca. Przez wspomaganie stymulacji mięśni, pomaga sportowcom i kulturystom w osiąganiu ich wymarzonych sportowych sukcesów.

Czy SR9009 jest bezpieczne? Jakie są efekty suplementacji leku?

 

SR9009 Stenabolic jest bezpiecznym suplementem diety, przeprowadzone na nim szeregi badań jasno podkreśliły brak działania lekarstwa na polu zmian hormonalnych, a także takich umożliwiających szkody związane z produkcją testosteronu, czy pogorszeniem stabilności cyklu miesiączkowego. Dzięki temu osoby stosujące SR9009 nie muszą martwić się o zdrowie swojego, ciała, nietoksyczny dla ciała suplement nie obciąża wątroby, jednak wielu lekarzy zaleca aby podczas spożywania jakichkolwiek lekarstw i suplementów pamiętać o prawidłowej ochronie nerek i wątroby, tak ważnych w przemianie materii naszego ciała.
Co więcej, żadne badania nie dowiodły jakoby SR9009 był suplementem mogącym prowadzić do uzależnienia, czy wzrostu tolerancji zmuszającej do zwiększenia przyjmowanych dawek lekarstwa. Badania kliniczne zalecają jednak, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo w trakcie ciąży, tudzież karmienia piersią przez odpuszczenie suplementacji SR9009.
Niektórzy użytkownicy SR9009 stwierdzili, iż po spożyciu lekarstwa wystąpiły u nich napady migreny, bóle głowy, czy pojawienie się na skórze trądziku. Są to jednak skrajne przypadki, spowodowane zazwyczaj symptomami alergicznymi na skład produktu, dlatego jeśli obawiamy się, że podczas stosowania lekarstwa może nas spotkać coś podobnego, powinniśmy udać się do lekarza w celu przeprowadzenia badań profilaktycznych.
Jako jeden z nowszych suplementów na rynku, SR9009 nie posiada dokładnej i obszernej literatury naukowej opisującej możliwe długotrwałe negatywne skutki suplementacji Stenabolic. Wiadomo jednak, iż nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące piersią, a także powinno się zwrócić szczególną uwagę na rozpoczęcie suplementacji leku, jeśli stosujemy już inne lekarstwa. Kolejnym, mogącym być dla niektórych osób możliwym negatywem SR9009 jest to, iż nie jest to naturalny suplement diety, tymczasem został on w 100% spreparowany w laboratorium, mogąc zrazić tym samym osoby wolące naturalne i organiczne produkty, jednakże brak naturalnego procesu wytwarzania SR9009 nie zmniejsza jego wysokiej efektywności i bezpieczeństwa niespotykanego nigdzie indziej.

Jak stosować SR9009?

Jeśli suplementujesz SR9009 Stenabolic, pamiętaj o tym aby spożywać go nie mniej i nie więcej niż godzinę przed wyjściem na siłownię lub trening. Krótki czas półtrwania SR9009 w organizmie powoduje szybkie uaktywnienie jego efektów, prowadząc tym samym do konkretnej nadwyżki kondycyjnej.
Cukrzycy i osoby mające stwierdzone wysokie ryzyko możliwego zawału serca powinny pamiętać o przyjmowaniu innych potrzebnych im lekarstw podczas suplementacji SR9009. Jednakże suplementacja lekiem u osób chorujących na cukrzycę lub mających podejrzenie o mogącym wystąpić w niedalekiej przyszłości zawale powinni skonsultować chęć używania suplementu SR9009 z lekarzem.
Jeśli suplementacja Stenabolic jest dla Ciebie bezpieczna, odpowiednie dawkowanie SR9009 mieści się w granicach 10 mg spożywanych trzy razy dziennie, zazwyczaj przed siłownią, lub posiłkiem. Odpowiedni czas pomiędzy spożywaniem kolejnych dawek suplementu wynosi od dwóch do czterech godzin, jednakże najbardziej polecany interwał to 1 tabletka co każde 4 godziny.
Niektórzy sportowcy polecają suplementację Stenabolic wraz z Cardarine, kolejnym godnym polecenia suplementem palącym zbędne kilogramy. Sekret takiego synergistycznego połączenia leży w strukturach chemicznych obu suplementów. Stenabolic posiadając szybki czas półtrwania zapewnia najlepsze efekty nie dalej niż godzinę/dwie po spożyciu, kiedy Cardarine zapewnia efekt powolnego spalania, będąc wyczuwalną przez niemal 24 godziny. Połączenie obu suplementów pozwala na zapewnienie organizmowi niemal całodobowej poprawy metabolizmu, zapewniając skuteczne spalanie tłuszczy aż do następnego dnia. Łącząc dwie substancje warto pamiętać, iż dawkowanie Cardarine w takim wypadku nie powinno wynosić więcej niż 20 mg, najlepiej z samego rana, podczas śniadania, a następnie ok. 10 mg SR9009 bezpośrednio przed treningiem. Jeśli łączysz SR9009 i Cardarine stosuj Stenabolic wyłącznie w dni które zamierzasz ćwiczyć.

Podsumowanie

Stenabolic będąc jednym z najłatwiej dostępnych suplementów diety obecnych na rynku jest jednocześnie jednym z najlepszym pod względem skuteczności lekarstw służących wspomaganiu spalania tłuszczy, poprawy sylwetki i wzmocnieniu kondycji. Dodatkowo, mała ilość prawdopodobnych efektów ubocznych pozwala cieszyć się zdrowiem i suplementacją SR9009 bez żadnych obaw związanych z pogorszeniem naszego stanu zdrowia.
Ilość osób jakie doświadczyły poprawy jakości swojego zdrowia i kondycji dzięki zastosowaniu w swoim życiu SR9009 rośnie z każdym rokiem, pokazując, że SR9009 ma wiele zastosowań, nie tylko w ramach aktywności fizycznej, ale także jako lekarstwo idealne do obniżenia poziomu cholesterolu, kontrolowania poziomu glukozy w organizmie, czy poprawy kondycji i wytrzymałości u osób w każdym wieku, nawet tych starszych.
Pomimo tego, warto pamiętać iż SR9009 Stenabolic nie może być stosowany jako skuteczny substytut zdrowej i naturalnej diety, czy regularnej aktywności fizycznej. SR9009 nie będzie oddziaływał na twój organizm tak jak powinien jeśli będziesz podtrzymywać złe nawyki żywieniowe, m.in. jedząc wysoko kaloryczne potrawy, pijąc duże ilości alkoholu czy nie uprawiając nawet rzadkiej aktywności fizycznej. SR9009 stworzony jest z myślą o osobach prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia, będąc dzięki temu rzetelnym dodatkiem naszej diety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *