Zdrowie

Gdzie do lekarza w Poznaniu?

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie warto znać miejsca, gdzie można skorzystać z wysokiej jakości opieki medycznej. W samym sercu Poznania mieszkańcy mogą liczyć na profesjonalną obsługę w Centrum Diagnostyczno-Leczniczym „Bamberski Dwór”.

Dlaczego warto wybrać Bamberski Dwór?

Sama placówka przyjmuje pacjentów od ponad dwóch dekad. Działalność rozpoczęła w 2003 roku i stale się rozwija, poszerzając swoją ofertę. Atrakcyjna jest także lokalizacja. Przychodnia mieści się w malowniczej dzielnicy Jeżyce. Dobre położenie sprawia, że z usług lekarzy i z badań korzystają nie tylko mieszkańcy tej części miasta. To konkurencyjna oferta również dla sąsiednich dzielnic oraz gmin. Początkowo Bamberski Dwór mieścił się przy ulicy Świętego Wawrzyńca. W 2015 roku placówka przeniosła się, zachowując jednak wierność swojemu rodowodowi w Jeżycach. Obecnie specjaliści przyjmują w imponującym budynku Nobel Tower, który mieści się przy ulicy J.H. Dąbrowskiego 77a. Przyjmuje pacjentów miasta Poznania oraz z okolicznych miejscowości.

Poza atrakcyjną lokalizacją pacjentów przyciąga oczywiście bogaty wachlarz usług medycznych. W ofercie przychodni znaleźć można poradnie specjalistyczne, gabinety oraz pracownie diagnostyczne. Przyjmują tu doświadczeni specjaliści, diagności i terapeuci, którzy dokładają starań, by pomóc pacjentom. Ci natomiast mają możliwość wybrać poradnie specjalistyczne realizujące kontrakt z NFZ lub skorzystać z prywatnej porady lekarskiej.

Nowoczesne specjalistyczne centrum diagnostyczno-lecznicze

W centrum szczególny nacisk kładzie się na diagnostykę. Dlatego właśnie pacjenci mogą liczyć na rozbudowaną ofertę badań. Powodzeniem cieszą się między innymi gastroskopia, kolonoskopia czy cystoskopia oraz badania dróg moczowych. Poza tym pacjenci mogą wykonać też badania obrazowe – w tym ultrasonografię i doppler duplex. Pracownia badań endoskopowych działająca w Centrum cieszy się dużym zaufaniem pacjentów. Sprawnie działa poradnia endokrynologiczna, wiele osób korzysta z porad wykwalifikowanego dietetyka oraz podstawowej diagnostyki.

Skorzystaj z kluczowych badań przewodu pokarmowego

Wychodząc naprzeciw współczesnym wyzwaniom zdrowotnym, placówka gwarantuje szybki dostęp do lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w zakresie gastroenterologii, proktologii, flebologii oraz porad dietetycznych. Z drugiej strony Bamberski Dwór podąża za dynamicznie zmieniającym się światem i potrzebami swoich klientów. Mogą oni zarejestrować się na wizytę przez internet, telefonicznie lub osobiście. Niektóre poradnie – ginekologiczno-położnicza czy zdrowia psychicznego, nie wymagają skierowania. Do innych natomiast pacjent potrzebuje zlecenia od lekarza pierwszego kontaktu lub specjalisty, który ma podpisaną umowę z NFZ.

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze „Bamberski Dwór” to nie tylko miejsce, gdzie można liczyć na wysokie standardy opieki zdrowotnej, ale także przestrzeń, w której troska o pacjenta stoi na pierwszym miejscu.